Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
28 postów 13 komentarzy

aktywność Jedno

a. Jedno - Internetowy dziennik sieciowy - aktywności Jedno

Donos na Komendanta

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z treści donosu można wywnioskować, że pisał go policjant, który zna bardzo dobrze realia tomaszowskiej komendy policji oraz, że osoba która go pisała nie ma za grosz zaufania do instytucji nadzorujących działanie policjantów.

  Otrzymałem z Warszawy list następującej treści. List dotyczy komendanta Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz.

Z treści donosu można wywnioskować, że pisał go policjant, który zna bardzo dobrze realia tomaszowskiej komendy policji oraz, że osoba która go pisała nie ma za grosz zaufania do instytucji nadzorujących działanie policjantów.

Donos wyślę do prokuratury, oprycha Ziobry i innych instytucji kontrolnych, chodź zdaję sobie sprawę, że wymiar sprawiedliwości w Polsce to jest jedna zorganizowana grupa przestępcza.

Kaczuch obiecywał dokonać reformy sądownictwa, teraz pójdzie z Jakim i Ziobrem siedzieć za współudział w utrzymywaniu okrągłostołowej kasty sędziowskiej.

Zastanawiałem się czy publikować ten materiał ...

ale warto. Ludzie muszą mieć pewność, że jest ktoś, kto tych sku...wysynów się po prostu nie boi, nie da im się nigdy zastraszyć.

P.S. Ciekawe skąd donosiciel znał mój adres?

 

Obraz może zawierać: tekst

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • okrągłostołowa kasta...
  "Kaczuch obiecywał dokonać reformy sądownictwa, teraz pójdzie z Jakim i Ziobrem siedzieć za współudział w utrzymywaniu okrągłostołowej kasty sędziowskiej."
  Nikt nigdzie nie pójdzie siedzieć.
  Naczelna zasada IIIRP ciągle obowiązuje:
  my nie ruszamy waszych
  wy nie ruszacie naszych
 • Szanowny panie Autorze...
  Odnoszę się z wielkim szacunkiem do Waszej działalności, bo nareszcie są ludzi którzy po pierwsze nie godzą się na to bestialstwo które w tych chorych dla Polski czasach się dzieje, a po drugie, chce się tym ludziom zorganizować się w stowarzyszenie i w ten sposób niewspółmiernie zwielokrotnić tą siłę rażenia. Jeszcze lepiej by było gdybyście Państwo połączyli siły z innymi organizacjami tego typu i utworzyli koalicję w tej sprawie. Myślę, że nawet organizacje o nieco odbiegającym profilu z całą pewnością przyłączą się do tej ważnej sprawy.
  Mam jednak jedną uwagę: otóż zachęcam do pohamowania emocji i jeżyka, bo bardzo wiele traci na tym wiarygodność w oczach ewentualnych partnerów.
  Można tylko pogratulować osobie która napisała ten anonim, że nie jest obojętna na te bardzo ważne sprawy.
  Przypuszczam, że będziecie Państwo dostawali coraz więcej takich sygnałów, więc należałoby pomyśleć o sposobie nagłośnienia ich oraz sposobu podjęcia działań.
  W każdym bądź razie serdecznie gratuluję i pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031