Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
28 postów 13 komentarzy

aktywność Jedno

a. Jedno - Internetowy dziennik sieciowy - aktywności Jedno

Brutalna zmowa mafii telekomów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trollownie telekomów dokonują ataku na przeciwników 5G !!! Rynek telekomów to ogromna kasa, oraz emisja zabójczego elektrosmogu. Po wprowadzeniu 5G, wzrośnie liczba zachorowań na raka z 400 tys. do 600 tys. ale Morawiecki da pieniądze na leczenie

 


 Powiązany z siecią Play Witold Tomaszewski na twitterze - podjął bandyckie działania zmierzające do dyskredytacji grupy Polaków, która dokonywała demontażu nielegalnie postawionego promiennika, przy Krowodyrskich Zuchów 7 w Krakowie. W akcji trollowania wzięli udział:

 Grzegorz Ułan - Antyweb - 'herezje'

Monika Mamakis - Chip - 'czapki anty 5G'

Mateusz Nowak - Spiderweb -- 'bojówki "Anty 5G" '

Joachim Snoch - Komputer Świat  - 'potencjalni przestępcy'

Jan Domański - Dobreprogramy - 'żaden nadajnik nie ucierpiał'

Karol Kunat - Tabletowo  - 'czapki z folii aluminiowej'

Wojciech Piechocki - GSMONLINE - 'przestępcy'

 

Telekomy spuściły swoje 'wściekłe psy' z uwięzi. W końcu, jak za coś płacą, to wymagają POSŁUSZEŃSTWA !!!

Antyweb, Chip, Spiderweb, Komputer Świat, Dobreprogramy, Tabletowo, GSMONLINE - to duże portale utrzymywane przez telekomy, napędzające zbrodniczy  i nielegalny rynek transmisji promiennikowej. Większość promienników w Polsce została postawiona i jest modernizowana nielegalnie z pominięciem prawa budowlanego. Pozory legalizacji ma zapewnić kolejna MEGAUSTAWKA Kaczyńskiego i PiS. Pozory legalności działania telekomów usiłują też nadać, opłacane przez nich portale.


 

 Redaktorzy tych stron starają się nieudolnie przedstawiać przeciwników sieci promiennikowych jako oszołomów.

Lansują tezę, że telekomom wszystko wolno, że telekomy mogą produkować dowolne ilości elektrosmogu.

  Ułan, Mamakis, Nowak, Snoc, Domański, Kunat, Piechocki we współpracy z  Witoldem Tomaszewskim z Play - insynuują, że nadmiar promieniowania nie może zaszkodzić ludziom, choć sami stwierdzają, że nie ma badań co do szkodliwości sieci 5G. Widocznie informację o braku szkodliwości dostali od rosyjskiej Szeptunki.

Ta sama Szeptunka pouczyła ich, że od nadmiaru zjedzonych śliwek - nie dostaną skrętu kiszek.

Fakty są takie, że skorumpowani przez telekomy parlamentarzyści podnieśli 100-krotnie dopuszczalną normę promieniowania.

Jeśli zjesz 20 dkg śliwek, to one ci nie zaszkodzą, ale jeśli sprzedawca zmusza cię do zjedzenia 20 kg śliwek na raz - to jest nienormalny.

Tak postępuje Morawiecki - ten bandyta, chce narazić całą Polskę na nadmierne promieniowanie. I już zapowiada, że po wprowadzeniu sieci 5G roczna liczba zachorowań na raka wzrośnie z 400 tys. do 600 tys. Ale ON DA pieniądze na leczenie.

Przypominamy, że wzrost częstotliwości promiennika - przy tym samym zasięgu - niesie za sobą wzrost mocy promieniowania anteny nadawczej - jeśli chcemy mieć taki sam zasięg. Fizyki nie da się oszukać.

  Technologia promiennikowa to technologia przestarzała. Ale zapewnia trzy rzeczy:

- kontrolę przepływu informacji

- dystrybuowanie poprzez abonament, bądź sprzedaż przedpłatową

- generuje ogromne zyski

Co zrobiło by społeczeństwo gdyby Morawiecki wprowadził ukaz, że zamiast prądu przedsiębiorcy mają wprowadzić w zakładach IXX wieczne turbiny parowe i spalinowe na węgiel? Propozycja wprowadzania 5G jest dokładnie tego gatunku pomysłem !!!

 

Technologia ma służyć człowiekowi, a nie być dla niego szkodliwa. Nie damy sprowadzić się do roli biernych konsumentów, niewolników zmuszanych do tego, co mają kupować.

Po przejęciu władzy w Polsce, wyzwoleniu Ojczyzny spod okupacji syjonistycznej żydomasonerii sprawującej władzę z nadania oprawców zmowy okrągłostołowej

- oprzemy przepływ informacji o BEZEMISYJNĄ technologię światłowodową. Ultraszybki internet światłowodowy będzie ZA DARMO w każdym domu.

- wprowadzimy nowoczesne technologie bezprzewodowe, nie zagrażające środowisku naturalnemu w którym żyjemy.

 

Ostatnio pokazywano plażę nad Bałtykiem pełną śmieci po sztormie.

Elektrosmog to nie fikcja, chociaż go nie widać. Wszyscy widzimy powstajace jak grzyby po deszczu kolejne maszty. Promienników jest tak dużo, że urywa się je w lampach oświetlających ulice.

Ja tego nie chcę - w Polsce nie będzie przestarzałej technologii promiennikowej. Telekomy są w stanie zaproponować inne opcje.

 Do walki z sieciami telekomunikacyjnymi włączają się także korporacje ubezpieczeniowe, takie jak PZU wprowadzając akcję „Prowadzisz? Odłóż telefon”?

Wbrew lansowanej przez internetowych trolli z opłacanych przez telekomy portali, przeciwnicy 5G nie noszą czapek z folii aluminiowej, nie głoszą herezji, nie organizują bojówek, tylko działają zgodnie z prawem, demontujemy nadajniki i zdemontujemy wszystkie, bo jest to podyktowane dobrem Polaków, chcemy jakości i nowoczesności, a nie okradania nas przez telekomy i państwo i wyegzekwujemy to.

Jan Domański -  z Dobreprogramy pisze 'żaden nadajnik nie ucierpiał' - odnosi się do kupy złomu, tak jak by to był członek jego rodziny.

To nie jest moralność katolicka, tylko amoralność konsumpcjonistyczna, całkowita degeneracja moralna.

 

 

Sławomir Dul

P.S

- nie jestem powiązany z organizacjami takimi jak 'Prawo do życia' !!!

Problem elektrosmogu nie może być rozpatrywany w oderwaniu od sytuacji politycznej, społecznej, zdowotnej, gospodarczej, energetycznej, problematyki ekologicznej i bezpieczeństwa militarnego Polski, jak usiłują to robić aktywiści lobby telekomów, stawiających na czele organiazji walczących z elektrosmogiem swoich ludzi.

Video z naszej akcji 'wycinki' promiennika w Krakowie.

www.youtube.com/watch 

 www.youtube.com/watch

Sieć Play - twitter - Witold Tomaszewski - bandyckie działania

Antyweb - Grzegorz Ułan - herezje

https://antyweb.pl/przeciwnicy-5g-zaczeli-niszczyc-w-krakowie-istniejace-juz-stacje-bazowe-naszych-operatorow/?fbclid=IwAR2kI16oHGiP5bE_JnEZ3pwlrCdLEsYbvgnyXPLn1sYtB7oT3pZ_jvA0JWg

Chip - Monika Mamakis - czapki anty 5G

https://www.chip.pl/2019/10/w-krakowie-protesty-przeciwko-sieci-5g/?fbclid=IwAR3NgSkNMIYXen_pCMFTLojHZ88Aw7gFDNhgJMf-p_iSwsfsAn0o2vua9V0

Spiderweb -Mateusz Nowak - Bojówki "Anty 5G'

https://www.spidersweb.pl/2019/10/anty-5g-niszczenie-nadajnikow.html?fbclid=IwAR22oRDfXxSzkRy_i7GrBXieBeEAIiL_zU6vkQ09XseRWy4cvzbBoUNYwo

Komputer Świat - Joachim Snoch - potencjalni przestępcy

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/przeciwnicy-5g-przechodza-od-slow-do-czynow-krakowska-bojowke-zlapano-na-dachu-ze/42p3gzy

Dobreprogramy - Jan Domański - żaden nadajnik nie ucierpiał

https://www.dobreprogramy.pl/W-Krakowie-ruszyla-akcja-wycinania-masztow-LTE-i-5G.-Sprawcow-zatrzymala-policja,News,104219.html

Tabletowo - Karol Kunat - czapki z folii aluminiowej

https://www.tabletowo.pl/anty-5g-probowali-uszkodzic-maszt-gsm-w-krakowie/

GSMONLINE - Wojciech Piechocki - przestępcy

 https://gsmonline.pl/artykuly/stacje-bazowe-krakow-niszczenie

KOMENTARZE

 • na dekadencję nie ma żadnego lekarstwa, narody oszalały
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  i pędzą do zguby, liczy się tylko jakość indywidualnego życia, dobro gatunku nie ma znaczenia.

  Gdyby ludzie mieli odrobinę rozsądku, to już dawno uchwaliliby zakaz stosowania WiFi w mieszkaniach. W mieszkaniu bluetooth wystarczy. Ale skoro każdy sąsiad promieniuje bez przerwy, to są złośliwi, co sprawili sobie silne WiFi i włączają --- wychodząc z domu.

  Na zdrowie.
 • a tak, przy okazji, protestujesz przeciwko elektrosmogowi
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  a sam smogujesz stronę główną witryny ruchomymi obrazkami. Nie wstyd Ci ?
 • @ Autor
  "Technologia promiennikowa to technologia przestarzała."

  Co w zamian?

  5*

  Pozdro!
 • @Jasiek 11:47:13
  https://www.youtube.com/watch?v=AU9jfokSxHQ No i to https://www.geekweek.pl/news/2019-05-09/chinski-inwigilacyjny-system-ocen-obywateli-pojawi-sie-rowniez-w-australii/ 5G i jego możliwości .Salut
 • schodząc z tematu.
  Muszę się przyznać do mojej pomyłki w dawnym wpisie o 5G.
  5G jest skrótem od "piątej generacji". Kiedyś myliłem się i myślałem że chodzi tu o 5Ghz. Tak więc myślałem że mówimy o paśmie 5 gigaherców. Mój błąd. Są to absolutnie dwa różne tematy.
 • Podstawy
  5G wywodzą się z całego dorobku poprzednich generacji i jako takie nie były by mniej lub bardziej odmienne od dotychczasowych rozwiązań z jednym zstrzeżeniem. 5G ze względu na konieczność zwiększenia przepływności (bycia konkurencyjnym z fibre broadband) wchodzi z dużą mocą w pasmo WiFi lub Bluetootha i wyżej tak, że zamiast 100mW będzie to 10 do 100 W. Pasmo to to 2Ghz i więcej. W tym paśmie występuje duże tłumienie fali na przeszkodzie i nie może ona skutecznie ich penetrować.(Dlatego też potzebna gęsta sieć stacji) Tłumienie to wydzielanie się energii fali i co za tym idzie wzrost temperatury. Jeżeli chodzi o ciało ludzkie to najbardziej narażone są takie organy jak oczy i genitalia, gdzie powierzchniowy stały wzrost temperatury będzie bardzo szkodliwy. Przebywanie w samochodach i budynkach będzie pewną ochroną, chyba że ktos ma "pecha" i mieszka na przeciwko anteny nadawczej i musi spać z wiązką zaglądającą przez okno ;(
 • @Polantek 21:19:05
  Tylko że ta " technologia " niestety jest wszystko na żywo . AI zrobi resztę . Permanentna inwigilacja wszystkich i wszystkiego .Salut . https://www.youtube.com/watch?v=mElVn08aZQk

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031