Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
28 postów 13 komentarzy

aktywność Jedno

a. Jedno - Internetowy dziennik sieciowy - aktywności Jedno

Ile CO2 emituje maszt telefonii komórkowej ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Śmiercionośna technologia 5G zagrożeniem dla ekosystemu Ziemi

 Ile CO2 emituje maszt telefonii komórkowej ?

 

Maszty telefonii emitują nie tylko śmiercionośne promieniowanie elektromagnetyczne, ale także są potężnymi źródłami emisji CO2 do atmosfery. Wynika to, ze znanej wszystkim zasady zachowania energii. Jeśli chcemy wyemitować z nadajnika falę elektromagnetyczną, musimy dostarczyć mu energii, a tak naprawdę podłączyć go do prądu, który produkowany jest w elektrowniach takich jak Bełchatów, Kozienice czy Połaniec, bo przecież zdajemy sobie sprawę, że komórki i routery nie działają na 'eter'

 Załóżmy, że obecnie Kaczyński sprowadza od ruskich z Donbasu via Królewiec do naszej Ojczyzny 1000 wagonów węgla rocznie - na pokrycie potrzeb telekomów.

Minister Środowiska zdawał sobie doskonale sprawę, że 100 krotne podniesienie norm na promieniowanie spowoduje, 100 krotny wzrost zapotrzebowania na prąd do tych śmiercionośnych promienników. I nie podpisał rozporządzenia o wzroście mocy promienników.

On - tak jak każdy z nas wie, jak w praktyce działa zasada zachowania energii. Rozporządzenia nie podpisał jeden minister, zrobił to Minister Zdrowia Łukasz Szumowski, wspierany dzielnie przez Józefę Szczurek-Żelazko i Wandzię Buk - mamy 100 razy większe normy promieniowania. :(

Jeśli dziś Morawiecki kupuje od ruskich 1000 wagonów węgla, na pokrycie zapotrzebowania promienników telekomów, to po wprowadzeniu 5G - będzie kupował 100 tysięcy wagonów.


 

 Wiedzą o tym Mateuszek i Tobiaszek - piewcy Smart City, wie lewactwo z  Grennpeace, strajku klimatycznego i wszyscy 'obrońcy' planety przed ociepleniem klimatu, wie Rydzyk i jego mafia medialna z Radia Maryja i tv Trwam. Widzą 'użyteczni idioci' tacy jak powiązany z siecią Play Witold Tomaszewski, czy opłacani przez telekomy naganiacze sprzedaży 'komórek' z Antyweb, Chip, Spiderweb, Komputer Świat, Dobreprogramy, Tabletowo, GSMONLINE , Teopolis.

 

I mamy CISZĘ.

 

O tym, że 100 razy wzrośnie emisja CO2 z masztów telekomów, po wprowadzeniu zabójczej technologii 5G - jakoś nikt nie mówi.  Widzieliście jakiegoś pseudoekologa broniącego tak zażarcie naszych lasów - przykuwającego się do masztu promiennika?

 Bo kasa na ich działania idzie od Kaczyńskiego, z fundacji Batorego, od Sorosa, bezpośrednio z ambasady USA czy pośrednio z zasobnych kieszeni Mossadu i GRU.

 Kaczyński sprowadza skrycie węgiel od ruskich i chce sprowadzać do Polski i chce importować tego węgla znacznie więcej, a on zostanie roztrwoniony na Smart City, na to, że lodówka, zamiast twojej 'starej' poinformuje cię, że ser się skończył. Zostanie roztrwoniony na to, żeby nasze dzieci mogły korzystać z pornografii internetowej w 4K.

 Już dziś mamy niedobory energii elektrycznej. Nikomu nie potrzeba technologia Smart City jest bardzo energochłonna i zwiększy te niedobory jeszcze bardziej.

Drogi prąd, podrożeje jeszcze bardziej, a polski przemysł górniczy, poprzez zwiększenie importu węgla od ruskich zostanie całkowicie zniszczony. I nie pomoże okłamywanie Polaków przez Morawieckiego, że prąd będzie dotowany przez rząd. Rząd nie ma żadnych pieniędzy, to są zrabowane nam z podatków nasze pieniądze - drodzy rodacy.

O co naprawdę chodzi syjonistycznem PiS-owi? O niszczenie Polski i Polaków.

Cała technologia Smart CITY jest produkowana za granicą, import do kraju niepotrzebnych gadżetów doszczętnie zniszczy naszą gospodarkę. Zarobią tylko po raz syjonistyczni pośrednicy, koncerny produkujące i rozprowadzające te nikomu niepotrzebne zabawki. Będzie mnie pieniędzy w budżecie i wydłużą się jeszcze bardziej kolejki do lekarzy.

Terby plastikowe rujnują środowisko, trzeba zastanowić się przed czasem, czy chcemy żyć długo i zdrowo, czy na elektronicznym wysypisku?

Nie dajmy się oszukać Morawieckiemu - maszt telefonii jest o wiele gorszy od komina elektrowni. Emituje nie tylko szkodliwy elektrosmog, emituje także CO2 a ta technologia jest po to, żeby zniszczyć środowisko naturalne w którym żyjemy.

 

Jeśli chcecie walczyć z CO2, elektrosmogiem, przyłączajcie się do naszej grupy '5G - niech maszy runą' na Facebooku.

www.facebook.com/groups/1228900647297447/

 


 


 Sławomir Dul

 jedyna w Polsce

prorodzinna i ekologiczna Partia

'Aktywność Jedno'

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Dobre,
  udoskonalać i rozpowszechniać,

  ja na fujbuku nie jestem, nie przyłączę się,
  ale bezsensu 5G nie popieram.
 • Węgiel to sprowadzają całkiem jawnie
  Wiadomości o 5G ukrywają, bo lobbyści maja gigantyczną kasę, o fałszowaniu badań i propagandzie ws. 5G
  https://www.youtube.com/watch?v=yvsE6G5kbpg
 • "Ile CO2 emituje maszt telefonii komórkowej ?"
  Może się okazać, że nic nie emituje. To wszystko zależy od tego - czy bojówki od tzw. ekologii zostaną uruchomione w tym temacie czy też nie.
  Wniosek?
  Ważne, że miliony samochodów elektrycznych Morawieckiego - nie wyemitują ani grama.
 • Co wy wszyscy
  z tą szkodliwością CO2. Komu ten gaz szkodzi? Ludziom, zwierzętom, roslinom? Częstotliwości 5 G z pewnością sa szkodliwe, ale mieszać do tego gaz który jest nawozem i bez którego nie ma życia?
 • @
  To naturalny gaz Jarozbawa którym się co raz nadyma, nie wystarczy do bilansu energetycznego?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031