Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
28 postów 13 komentarzy

aktywność Jedno

a. Jedno - Internetowy dziennik sieciowy - aktywności Jedno

Samosąd powinnością Polaka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na pohybel Targowicy. Dokonywanie samosądów pod okupacją to nasza powinność i obowiązek każdego Polaka.

 Jednym ze sposobów na depopulację czyli skryte mordowanie Polaków w nowoczesnej wojne III-j generacji, jaka jest prowadzona od 89' na terenie naszego kraju, jest tworzenie państwa bezprawia i chaosu legislacyjno- prawnego.

 Polska to kraj teoretyczny - znajdujący się pod okupacją amerykańską i izraelską, która dokonała się za sprawą oprawców zmowy okrągłostołowej.


 

 Żydomasoński system implementowany nam z USA pod nazwą 'demokracji' to totalitaryzm gorszy od faszyzmu i komunizmu razem wziętych.

Jednym z najistotniejszych elementów tego systemu jest stworzona przez Żyda, komunistę, syjonistę, prawą rękę Bieruta, zdrajcę Polski - Jakuba Bermana - kasta sędziowska.

Kasta ta była rozwijana przez komunistyczne władze, zaś jej apogeum widzimy dzisiaj w zniewolonych przez lewicę sądach.

 Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Polaków proponuję ustrój oparty o dyktaturę prezydencką w której Prezydent będzie wybierany przez Polaków i będzie mógł sądzić niegodziwych sędziów.

Dziś jednak nasza Ojczyzna znajduje się pod okupacją, a prawo naturalne i prawa człowieka są każdego dnia łamane.


 
Europejska jedność prawno-kulturowa to fikcja służąca lewicy do manipulowania społeczeństwami. Najlepszym przykładem na to jest referendum wolnościowe w Katalonii i referendum konstytucyjne w Polsce.  W katalońskim referendum, pomimo represji ze strony hiszpańskich władz wzieło udział 48% uprawnionych, a ponad 95% opowiedziało się za niepodległością Katalonii. Referendum nie zostało uznane, bo nie przekroczno progu 50%. W polskim preferendum konstytucyjnym wzięło udział 46% uprawnionych, którzy byli zmuszani nachalną reklamą do udziału. Nieco ponad 50% było za przyjęciem konstytucji Kwacha.

Zdeprawowani członkowie PKW nie mieli skrupułów i głosowanie uznali za ważne, pomimo nie przekroczenia progu 50% uprawnionych do głosowania.

Przykład ten, jasno pokazuje, że Polska to państwo wydmuszka, która nie posiada nawet zatwierdzonej przez Naród - ustawy zasadniczej. Konstytucja Kwacha stawia prawo stanowione ponad prawem naturalnym, co oznacza dla każdego człowieka  - jej całkowitą nielegalność.

Po przejęciu władzy w Polsce zastosuję 'opcję zerową' i wszyscy sędziowie, prokuratorzy i wyżsi oficerowie policji zostaną odizolowani od społeczeństwa. Skonfiskuję też ich majątki.

Nie może być tak, że młodemu człowiekowi w Końskich  który mówi sędziemu, że nie chce biegłego, który jest mężem sędziny prowadzącej postępowanie - prokurator - członek tej samej kasty - stawia zarzuty za obrazę sędziego !!!

 A dzisiaj? Jak możemy się bronić w okupowanej Polsce?

Naszą powinnością jako Polaków powinno stać się dokonywanie społecznych samosądów, opartych o prawo naturalne wpisane w serce każdego praktykującego katolika. Nie możemy przechodzić obojętnie wobec bezmiaru nieszczęść i cierpienia, które zdeprawowani sędziowie, prokuratorzy i policjanci serwują dzień po dniu - Polakom. Instytucja samosądu jest wpisana w naszą wielowiekową tradycję i wypływa z poszanowania prawa przez Polaków. Powołujmy Sądy Obywatelskie, tak jak robił to Kościuszko wieszając biskupów uczestniczących w Targowicy.


Dziś naszym obowiązkiem jest także wymierzać sprawiedliwość hierarchom KK w stosunku do których mamy pewność, że są masonami, bądź agentami obcych służb takich jak GRU, CIA czy Mossad.

Pamiętajmy - bezmiar bezprawia w którym żyjemy, pamiętajmy, że Lech Kaczyński zalegalizował masonerię w Polsce !!!

Chrońmy nasze rodziny, nasze dzieci sprzedawane przez sędziów do adopcji zagranicznych i potem los takiego dziecka się urywa, chrońmy nasz majątek i nasze mienie grabione przez skorumpowany wymiar bezprawia i robiący z Polaków -niewolników.

 Każdy człowiek ma prawo do życia, prawo do obrony.

Skoro powołane do obrony Polaków instytucje tego nie robią, skoro system prawny w Polsce jest w zapaści i całkowitym rozkładzie, należy powrócić do sprawdzonej instytucji SAMOSĄDU.


Sławomir Dul

 

 

 

KOMENTARZE

 • Oszukali nas Lechitów religią Imperium Rzymskim, wymordowali przywódców
  Tak po prawdzie religią Konstantyna zwanego wielkim, który stworzył religię Hesusa Kryszny (później zwanego Jezusem Chrystusem) w 313 roku naszej ery w Konstantynopolu, "religia" ta miała za cel podbicie terenów północnych Europy środkowej, których to terenów, przez wiele stuleci, nie mogli zdobyć akcją militarną.

  Rok 590 to rok objęcia tronu papieża przez masona, Grzegorza "Wielkiego" (sic!). Wyraz, określenie "Wielki" w kościele katolickim to określenie zajebistego człowieka dla kościoła a dla innych był to zwykły bandyta i morderca!
  Dla Lechitów takim właśnie był, siłą zaczął przemieniać Lechię w Polskę sk...syn jeden.
  Możecie zapytać, co ma rok 590 z tzw. ”chrztem” Polski w 966 roku.

  Istnieje udokumentowana teoria o tzw. czasie widmowym, mówi o tym, że następny „wielki” kościoła katolickiego, papież Sylwester II i Cesarz Otton III podjęli decyzję, 31 Grudnia 702, że następny dzień, 1 Stycznia 703 będzie rokiem 1000-cznym.

  Przesunęli kalendarz o 297 lat do przodu.

  Tzw. Chrzest Polski (Lechitów) miał miejsce w 669 roku.

  Dzisiaj mamy nie rok 2020 a rok 1723!

  Wraz z nadejściem kościoła katolickiego (Imperium Romanum) ciągnęli się za nim bastardy upadłych aniołów, którzy mieli za zadanie zniszczyć czystą pulę genową Noego, haplogrupa R1a1, mieszając ją z brudem genowym bastardów, zwanych dzisiaj żydami.

  Gdy na początku XIX wieku zaczęto nadawać nazwiska żydom, do dnia dzisiejszego, przez ostatnie 200 lat całkowicie wymieszano, podmieniono około 60% Polskiego społeczeństwa. Pozostali też nie mogą być pewni swoich korzeni.

  Dzisiejsza Polska ma przy korycie; polin rząd, knesejm, knesenat, rezydent Duda z reprezentacją żydowskich bastardów w ponad 90%.

  Polski już nie ma!

  Od wielu dziesięcioleci ukrywano, że Polska, jest spółką akcyjną,
  zarejestrowaną w Waszyngtonie pod numerem seryjnym : 367461592.

  Klub Bilderberga i komitet 300, zarządza polską polityką od dziesiątków lat, bowiem nie ważny jest ustrój, ważny jest sposób zarządzania niewolnikami, poprzez podział społeczny, czyli tezę i antytezę, każdej kwestii społecznej.
  Klub Bilderberga w 1999 roku, stworzył kartel przemysłowy, zarzadzający polską gospodarką, polskimi mediami, miastami i dyrygujący polskimi partiami. Kartel ten, nazywa się Altria i to on – kreuje politykę marionetek, ubranych w nazwiska polskich polityków, ekonomistów i prawników takich jak Kaczyński, Duda, Tusk, Petru, czy Balcerowicz …

  Czas zacząć nap…lać i patrzeć czy równo puchnie!

  HIPOTEZA CZASU WIDMOWEGO - KOMPLETNY DOKUMENT PL
  https://www.youtube.com/watch?v=aZBc2P0ZROM
 • @Uchoigielne 15:00:53
  "Tak po prawdzie religią Konstantyna zwanego wielkim, który stworzył religię Hesusa Kryszny (później zwanego Jezusem Chrystusem) w 313 roku naszej ery w Konstantynopolu, "religia" ta miała za cel podbicie terenów północnych Europy środkowej, których to terenów, przez wiele stuleci, nie mogli zdobyć akcją militarną."

  Było nieco inaczej. Religia chrześcijanska była ukształtowana znacznie wcześniej, czego dowodem są liczne pisma chrześcijańskie z II i III wieku, wcześniejsze przyjęcie chrztu przez Armenię (niezależną od Rzymu, itd ...)

  Co do " terenów północnych Europy środkowej" to skutek był odwrotny. Po tym jak Konstantyn zwołął i wsparł Pierwszy Sobór Powszechny, potepieni dysydenci czyli zwolennicy Ariusza udali się na tetereny i nawrócili Ostrogotów, Wizygotów, Wandali oraz inne barbarzyńskie plemiona. To zakończyło się wielkimi najazdami na Cesarstwo i ruiną imperium.

  "Trzeba uczyć się, i jeszcze raz uczyć, inaczej nigdy nie przestaniemy byc narodem dzikusów" (pewien mecenas z opowiadania Gombrowicza)
 • Altria & City of London
  ALTRIA GROUP- ZOBACZ, KTO RZĄDZI POLSKĄ I… ŚWIATEM!
  https://www.odkrywamyzakryte.com/altria/

  Przewrót majowy (zamach majowy, pucz majowy) – zbrojny zamach stanu w Polsce dokonany w dniach 12–15 maja 1926, w Warszawie przez marsz. Józefa Piłsudskiego.

  Masoneria przejęła Polskę, Godło Polski zyskało w skrzydłach masońskie gwiazdki.

  Zarząd nad Polska przejęła instytucja zwana City Of London Corporation alias Corona Temple – stanowi najstarszą, ponad 800-letnią korporację na świecie. Od normalnych korporacji wyróżnia się tym, że posiada własną flagę, podobną do krzyża, własny herb z krzyżem, własną siłę zbrojną, własny 12-osobowy zarząd, własny parlament i aktualnie dysponuje 97% całego kapitału zgromadzonego na świecie, oraz 96% wszystkich ubezpieczeń.
  Lord Major, czyli przewodniczący Parlamentu, zasiada w Parlamencie Angielskim, z prawem głosu w celu pilnowania interesów City.
  City kontroluje nie tylko Bank of England, ale i Federalną Rezerwę USA.
  City jest eksterytorialne, czyli jest niepodległym państwem w środku Londynu.
  W City znajdują się takie instytucje rządzące pośrednio, lub bezpośrednio światem, jak prywatny Bank of England, Lloyds of London, London Stock Exchange. Rozszerzę te pojęcia.

  1 - Bank of England – centralny bank Wielkiej Brytanii.
  2 - London Metal Exchange – największa na świecie giełda metali.
  3 - London Bulion Market – największa na świecie giełda metali szlachetnych.
  4 - NYSE Liffe – jedna z największych giełd, organizująca handel opcjami i kontraktami terminowymi.
  5 - ICE Future Europa – największa na świecie giełda paliw oraz giełda terminowych uprawnień do emisji CO2, jednostek poświadczonej redukcji emisji CER.
  6 - Baltic Exchange – największa na świecie giełda towarowo-frachtowa.
  7 - Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju.
  8 - LIoyds of London, LIoyds Banking Group.
  9 - oraz 300 innych wielkich korporacji oraz 385 zagranicznych banków i 70 banków USA.
 • Ciąg dalszy City Of London
  Przypomnę, co to znaczy CER. Jest to po prostu rodzaj daniny, płaconej przez podbite w sensie ekonomicznym kraje swojemu suzenerowi. Jak wiadomo, żadnego efektu cieplarnianego nie tylko, że nie ma, ale idzie kolejne zlodowacenie. City udało się jednak tak przekręcić aktorów sceny politycznej, że państwa całego świata muszą podatek płacić do macierzy. A to, że nazywa on się taksą klimatyczną, to tylko dla zmylenia, czyli typowa fałszywa flaga, ale pieniądze musisz płacić, Dobry Człeku, prawdziwe.
  Jeżeli bowiem przyjmiemy ich wersję, to fakt, że wszystkie korporacje praktycznie są prywatne, to ten podatek powinny płacić te korporacje. A jak widać podatek został narzucony na państwa. Innymi słowy, zysk płynie do kieszeni jednych, a podatki płaci ktoś zupełnie inny. I jak widać nikt się nie buntuje przeciwko temu oszukańczemu zdzierstwu.
  Jest to dowód bezpośredni, że państwa podległe korporacji Rothschilda, czyli te które posiadają Centralne Banki, są półkoloniami, lub nawet pełnymi koloniami.
  Tylko bowiem władca niezależny ma prawo ściągania podatków, a pretekst do oskubywania innych zupełnie się nie liczy.
  City co roku wybiera swojego burmistrza. Obecnie funkcję tę pełni, od listopada 2016 roku p. Michael Bear
  Królowa angielska wchodząc do City, spotyka się z Lordem Burmistrzem w Temple Bar, gdzie prosi go o pozwolenie na wkroczenie do tego prywatnego terenu. Potem przechodzi kilka kroków pieszo za burmistrzem. Towarzyszące królowej osoby muszą być ubrane w stroje służby. Królowa kłania się pierwsza Lordowi Majorowi tylko w City, poza City ceremonia jest odwrotne. Ta tradycja ma kilkaset lat.
  Corona Temple jest jedyną części W. Brytanii, nad którą Parlament ani Rząd JKM nie mają władzy. City nie zalicza się do żadnej z 32 gmin Londynu. Dawniej wszystkie kolonie angielskie należały do City. City działało w terenie poprzez Kompanie.
  Pierwsza Kompanią była Kompania Moskiewska, formalnie założona w 1551 roku. Praktycznie jednak działała od początków XIII wieku. Następną był Kompania Wschodnio – Indyjska, powołana do życia w 1600 roku.
  Powoływanie Kompani było świetnym rozwiązaniem. Jak taka Kompania mordowała tubylców, a lokalne rządy pisały do Londynu skargi, to odpowiedź była zawsze ta sama. To jest prywatna firma, więc musicie sobie radzić sami, powinna podlegać waszym prawom. Rząd JKM nie ma nic do tego. Za taka postawę, w zależności od okresu, 50% zysków przekazywano królowi.
  Była to stara zasada państwa rzymskiego. Dowódca zwycięskiego legionu otrzymywał 50% zdobytych bogactw. Drugą połowę dzielono znowu na połowę i 50% dostawali tysięcznicy. Potem połowę dostawali setnicy itd.
  City of London to miasto i powiat w obrębie Londynu, umiejscowiony na terenach tzw. rzymskich. Znajdują się w nim jeszcze ślady bytności Rzymian. Jak wiadomo, Anglia została podbita za czasów Klaudiusza w połowie lat 50. pierwszego wieku naszej ery.
  Za czasów rzymskich miasto liczyło 60 000 mieszkańców. W tysiąc lat później Kraków liczył tylko 12 000 mieszkańców. To rzymianie otoczyli miasto murem koło 190 – 225 r, w obronie przed Piktami.
  A kto wie, kto to byli PIKTOWIE?
  Do dnia dzisiejszego w Londynie znajdują się zabytkowe budowle z tego okresu.
  W dziesiątym wieku w Londynie znajdowało się 10 mennic, a w pozostałej części Anglii aż osiem.
  Nazwa Corona Temple pochodzi od siedziby Templariuszy. Jak wiadomo, był to Zakon, którego historia jest związana nieodłącznie z krucjatami do Ziemi Świętej.
  Ale tak naprawdę to była olbrzymia korporacja transportowo – przewozowa i bankowa. Teoretycznie legendy XIX-wieczne w rodzaju „Królowie wyklęci”, wmawiają czytelnikom, że Wielki Mistrz zakonu de Molley został spalony w 1314 roku, a Zakon rozwiązany. Brak na potwierdzenie tego jakichkolwiek dowodów.
  Po pierwsze, w żadnej korespondencji z owego czasu nie wymienia się takiego widowiska, jak palenie de Molleya. Ambasadorowie opisują trzewiczki i sukienki dam dworu, a nie wspominają o takim teatrze, jakim bez wątpienia byłoby spalenie de Molleya.
  Rzekomo już w 1307 roku zajęto posiadłości Templariuszy na terenie Francji. Ale klika tygodni wcześniej flota templariuszy wypłynęła do Anglii, a ściślej do Szkocji. Nigdy nie znaleziono żadnego skarbu tych ówcześnie największych bankierów Europy.
  Już w 1346 roku w Kanadzie istniał kościół z znakami Zakonu.
  Kolumb „odkrywając” Amerykę na żaglach miał krzyż Templariuszy.
  Akurat właśnie w siedzibie Templariuszy powstało późniejsze niezależne państwo, zwane City of London Corporation.
  W siedzibie Templariuszy powstały szkoły prawnicze Inner Temple i Middle Temple. Inner Temple to słynny BAR. Korporacja, która rządzi światem prawniczym na całym Globie.
  Jaśkowski - CIA Corporation
 • @Pedant 15:10:40
  Panie Pedant, pan wie swoje a ja swoje wiem. Uczyć się trzeba, uczyć!!! Rozszerzaj pan swoją świadomość!
 • @Uchoigielne 15:38:29
  "Uczyć się trzeba, uczyć!!! Rozszerzaj pan swoją świadomość!"

  Właśnie to robie, czego i Panu życzę. Zastanowił się Pan nad tym, co napisałem o arianach i Germanach z pólnocy?
 • @Uchoigielne 15:00:53
  ALTRIA GROUP - https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:43NTv05yxfcJ:https://www.odkrywamyzakryte.com/altria/+&cd=16&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
 • Katolicy!
  Spójrzcie jak zachowuje się wasz szef, wstyd! Zostawił was samych z waszą głupotą!
  ---------------------------------------------------------------------------------------------
  Franciszek: Publiczne robienie znaku krzyża uraża odczucia innych, a nawracanie jest nie tylko głupotą, ale i grzechem.

  Nieźle, co?!
 • Zawodowy-Polak Cichocki
  http://www.zawodowy-polak.pl/Dekret.pdf

  http://www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Strona_g%C5%82%C3%B3wna
 • wszyscy sędziowie, prokuratorzy
  a co z papugami, radcami, wykładowcami ?
 • @Autor
  Wstyd dawać taki tytuł.
  W Rzeczypospolitej jako strukturze organizacyjnej Cywilizacji Polskiej istniała instytucja zajazdu - służącego do przywracania prawa i obyczaju między sąsiadami.
  Pisał o tym Mickiewicz, choć z matki frankista to i w błędnym zabarwieniu znaczeniowym.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031